|
Тур 2
|
8 ноября, воскресенье
|
Кукеси – Партизани Тирана
|
|
0:2
|
|
Аполония – Бюлис
|
|
2:2
|
|
Скендербеу – Влажния
|
|
0:2
|
|
Лачи – Каштрети
|
|
1:1
|
|
Тирана – Теута
|
|
0:1
|
|
|
Тур 3
|
21 ноября, суббота
|
Партизани Тирана – Лачи
|
|
0:0
|
|
Бюлис – Скендербеу
|
|
0:2
|
|
Каштрети – Аполония
|
|
1:1
|
|
Теута – Кукеси
|
|
0:0
|
|
Влажния – Тирана
|
|
3:2
|
|
|
|
Тур 4
|
25 ноября, среда
|
Тирана – Бюлис
|
|
0:0
|
|
Теута – Влажния
|
|
0:0
|
|
Скендербеу – Каштрети
|
|
1:2
|
|
Аполония – Партизани Тирана
|
|
0:3
|
|
Кукеси – Лачи
|
|
1:0
|
|
|
Тур 5
|
29 ноября, воскресенье
|
Партизани Тирана – Скендербеу
|
|
4:0
|
|
Бюлис – Теута
|
|
0:0
|
|
Каштрети – Тирана
|
|
1:1
|
|
Лачи – Аполония
|
|
6:1
|
|
Влажния – Кукеси
|
|
2:4
|
|
|
|
Тур 6
|
4 декабря, пятница
|
Тирана – Партизани Тирана
|
|
0:0
|
|
5 декабря, суббота
|
Влажния – Бюлис
|
|
1:0
|
|
Теута – Каштрети
|
|
1:1
|
|
Скендербеу – Лачи
|
|
1:1
|
|
Кукеси – Аполония
|
|
1:0
|
|
|
Тур 7
|
9 декабря, среда
|
Партизани Тирана – Теута
|
|
0:0
|
|
Аполония – Скендербеу
|
|
1:0
|
|
Бюлис – Кукеси
|
|
0:3
|
|
Каштрети – Влажния
|
|
0:3
|
|
Лачи – Тирана
|
|
0:1
|
|
|
|
Тур 8
|
13 декабря, воскресенье
|
Кукеси – Скендербеу
|
|
3:1
|
|
Бюлис – Каштрети
|
|
2:1
|
|
Теута – Лачи
|
|
1:1
|
|
Тирана – Аполония
|
|
3:0
|
|
Влажния – Партизани Тирана
|
|
1:0
|
|
|
Тур 9
|
19 декабря, суббота
|
Лачи – Влажния
|
|
1:0
|
|
Каштрети – Кукеси
|
|
1:0
|
|
Скендербеу – Тирана
|
|
1:1
|
|
Аполония – Теута
|
|
0:1
|
|
Партизани Тирана – Бюлис
|
|
0:0
|
|
|
|
Тур 10
|
23 декабря, среда
|
Партизани Тирана – Каштрети
|
|
2:0
|
|
Кукеси – Тирана
|
|
0:0
|
|
Аполония – Влажния
|
|
0:1
|
|
Скендербеу – Теута
|
|
1:3
|
|
Лачи – Бюлис
|
|
2:0
|
|
|
Тур 11
|
27 декабря, воскресенье
|
Влажния – Скендербеу
|
|
5:1
|
|
Теута – Тирана
|
|
1:1
|
|
Каштрети – Лачи
|
|
1:0
|
|
Бюлис – Аполония
|
|
3:1
|
|
Партизани Тирана – Кукеси
|
|
4:1
|
|
|
|
Тур 12
|
30 декабря, среда
|
Кукеси – Теута
|
|
0:3
|
|
Аполония – Каштрети
|
|
2:1
|
|
Скендербеу – Бюлис
|
|
4:3
|
|
Лачи – Партизани Тирана
|
|
3:2
|
|
Тирана – Влажния
|
|
1:1
|
|
|
Тур 13
|
8 января, пятница
|
Влажния – Теута
|
|
1:0
|
|
9 января, суббота
|
Партизани Тирана – Аполония
|
|
1:1
|
|
Бюлис – Тирана
|
|
0:0
|
|
Каштрети – Скендербеу
|
|
2:2
|
|
Лачи – Кукеси
|
|
3:2
|
|
|
|
Тур 14
|
15 января, пятница
|
Теута – Бюлис
|
|
2:0
|
|
Кукеси – Влажния
|
|
0:1
|
|
16 января, суббота
|
Аполония – Лачи
|
|
1:0
|
|
Скендербеу – Партизани Тирана
|
|
1:2
|
|
Тирана – Каштрети
|
|
2:1
|
|
|
Тур 15
|
20 января, среда
|
Лачи – Скендербеу
|
|
1:1
|
|
Каштрети – Теута
|
|
0:1
|
|
Бюлис – Влажния
|
|
0:1
|
|
Аполония – Кукеси
|
|
1:3
|
|
21 января, четверг
|
Партизани Тирана – Тирана
|
|
1:0
|
|
|
|
Тур 16
|
24 января, воскресенье
|
Влажния – Каштрети
|
|
0:0
|
|
Скендербеу – Аполония
|
|
1:1
|
|
Кукеси – Бюлис
|
|
2:1
|
|
25 января, понедельник
|
Теута – Партизани Тирана
|
|
1:1
|
|
Тирана – Лачи
|
|
0:1
|
|
|
Тур 17
|
30 января, суббота
|
Каштрети – Бюлис
|
|
1:0
|
|
Скендербеу – Кукеси
|
|
0:4
|
|
31 января, воскресенье
|
Партизани Тирана – Влажния
|
|
0:0
|
|
Аполония – Тирана
|
|
0:1
|
|
Лачи – Теута
|
|
1:0
|
|
|
|
Тур 18
|
5 февраля, пятница
|
Влажния – Лачи
|
|
1:2
|
|
6 февраля, суббота
|
Тирана – Скендербеу
|
|
2:0
|
|
Теута – Аполония
|
|
1:0
|
|
Бюлис – Партизани Тирана
|
|
1:2
|
|
7 февраля, воскресенье
|
Кукеси – Каштрети
|
|
0:1
|
|
|
Тур 19
|
12 февраля, пятница
|
Теута – Скендербеу
|
|
2:0
|
|
13 февраля, суббота
|
Влажния – Аполония
|
|
1:0
|
|
Тирана – Кукеси
|
|
0:2
|
|
Каштрети – Партизани Тирана
|
|
0:3
|
|
Бюлис – Лачи
|
|
0:1
|
|
|
|
Тур 20
|
20 февраля, суббота
|
Аполония – Бюлис
|
|
0:1
|
|
Лачи – Каштрети
|
|
1:0
|
|
Тирана – Теута
|
|
0:1
|
|
21 февраля, воскресенье
|
Скендербеу – Влажния
|
|
1:1
|
|
Кукеси – Партизани Тирана
|
|
1:2
|
|
|
Тур 21
|
26 февраля, пятница
|
Теута – Кукеси
|
|
2:2
|
|
27 февраля, суббота
|
Партизани Тирана – Лачи
|
|
1:1
|
|
Бюлис – Скендербеу
|
|
1:0
|
|
Каштрети – Аполония
|
|
0:0
|
|
Влажния – Тирана
|
|
1:2
|
|
|
|
Тур 22
|
3 марта, среда
|
Кукеси – Лачи
|
|
1:2
|
|
Аполония – Партизани Тирана
|
|
1:1
|
|
Скендербеу – Каштрети
|
|
0:1
|
|
Теута – Влажния
|
|
1:0
|
|
Тирана – Бюлис
|
|
2:0
|
|
|
Тур 23
|
7 марта, воскресенье
|
Каштрети – Тирана
|
|
1:2
|
|
Бюлис – Теута
|
|
1:1
|
|
Партизани Тирана – Скендербеу
|
|
0:1
|
|
8 марта, понедельник
|
Лачи – Аполония
|
|
1:1
|
|
Влажния – Кукеси
|
|
0:0
|
|
|
|
Тур 24
|
12 марта, пятница
|
Влажния – Бюлис
|
|
1:2
|
|
Кукеси – Аполония
|
|
1:1
|
|
13 марта, суббота
|
Тирана – Партизани Тирана
|
|
1:2
|
|
Теута – Каштрети
|
|
0:0
|
|
Скендербеу – Лачи
|
|
0:2
|
|
|
Тур 25
|
21 марта, воскресенье
|
Партизани Тирана – Теута
|
|
0:0
|
|
Аполония – Скендербеу
|
|
1:2
|
|
Бюлис – Кукеси
|
|
2:1
|
|
Каштрети – Влажния
|
|
0:1
|
|
Лачи – Тирана
|
|
1:2
|
|
|
|
|
Тур 27
|
10 апреля, суббота
|
Аполония – Теута
|
|
0:2
|
|
Скендербеу – Тирана
|
|
0:0
|
|
Каштрети – Кукеси
|
|
0:3
|
|
Лачи – Влажния
|
|
0:0
|
|
11 апреля, воскресенье
|
Партизани Тирана – Бюлис
|
|
3:0
|
|
|
|
|
Тур 29
|
24 апреля, суббота
|
Партизани Тирана – Кукеси
|
|
4:0
|
|
Бюлис – Аполония
|
|
1:0
|
|
Каштрети – Лачи
|
|
0:0
|
|
Теута – Тирана
|
|
0:2
|
|
Влажния – Скендербеу
|
|
2:1
|
|
|
|
|
|
Тур 32
|
7 мая, пятница
|
Кукеси – Влажния
|
|
3:1
|
|
8 мая, суббота
|
Аполония – Лачи
|
|
0:1
|
|
Скендербеу – Партизани Тирана
|
|
1:1
|
|
Теута – Бюлис
|
|
4:0
|
|
Тирана – Каштрети
|
|
1:0
|
|
|
|
|
|
|